Wiadomości branżowe

Korci Cię, aby poprawiać polskich kierowców? Masz szansę zrobić to w Internecie!

Korci Cię, aby poprawiać polskich kierowców? Masz szansę zrobić to w Internecie!
Znów jechałeś kilka kilometrów za szeryfem lewego pasa? Kolejny dzień z rzędu ktoś zajął Twoje miejsce parkingowe? A może dzień w dzień denerwujesz się na kierowców myślących tylko o sobie? Od dziś możesz dotrzeć do nich ze swoimi wskazówkami! Za pomocą aplikacji stworzonej na fanpage’u ERGO Hestii, przekażesz swoją radę tysiącom użytkowników Facebooka! W ramach aplikacji przygotowanej przez ERGO Hestię, kierowcy mogą dzielić się swoimi radami oraz zadawać pytania ekspertom – ambasadorom akcji #postepyRobię, którymi są Michał Kościuszko – znany polski kierowca rajdowy oraz 7 czołowych motoblogerów.

Znów jechałeś kilka kilometrów za szeryfem lewego pasa? Kolejny dzień z rzędu ktoś zajął Twoje miejsce parkingowe? A może dzień w dzień denerwujesz się na kierowców myślących tylko o sobie? Od dziś możesz dotrzeć do nich ze swoimi wskazówkami! Za pomocą aplikacji stworzonej na fanpage’u ERGO Hestii, przekażesz swoją radę tysiącom użytkowników Facebooka!

W ramach aplikacji przygotowanej przez ERGO Hestię, kierowcy mogą dzielić się swoimi radami oraz zadawać pytania ekspertom – ambasadorom akcji #postepyRobię, którymi są Michał Kościuszko – znany polski kierowca rajdowy oraz 7 czołowych motoblogerów. Użytkownicy aplikacji mogą wzajemnie oceniać swoje porady i pytania. Na najbardziej zaangażowanych czekają nagrody, które będą przyznawane w cyklicznie uruchamianych konkursach.

Wszyscy, którzy chcą robić postępy każdego dnia, mogą cały czas włączyć się do akcji #postępyRobię. Każdy z nas ma inne doświadczenia, niejednokrotnie dotykające kwestii o których inni nie pomyśleli. Dzięki aplikacji możemy się nimi podzielić i wspólnie wpływać na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach – mówi Michał – autor bloga Automotiveblog.pl.

Dotychczas do działań ERGO Hestii przyłączyło się już tysiące kierowców. Motoblogerzy od swoich czytelników zebrali na blogach kilkadziesiąt porad na sprawną jazdę. W ramach konkursu w RMF-ie sopocki ubezpieczyciel zebrał kolejne 300 patentów. Kilkumiesięczna wymiana doświadczeń wśród społeczności, zostanie zwieńczona wydaniem Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy – multimedialnego e-booka, który będzie zbiorem rad ułatwiających polskim kierowcom robienie postępów każdego dnia.

Najnowsze informacje na temat akcji, a także rady wskazujące co robić, aby jeździć lepiej, można znaleźć na oficjalnym blogu postepyrobie.pl.


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło Hestia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Generali OFE - struktura aktywów na dzień 31 stycznia 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy