Ubezpieczenia

Lekkość i różnorodność na łazienkowym blacie

Lekkość i różnorodność na łazienkowym blacie
Lekkość i różnorodność na łazienkowym blacie Okrągła, kwadratowa, prostokątna i owalna – Armatura Kraków KFA poszerza ofertę umywalek nablatowych o 4 modele. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych

Lekkość i różnorodność na łazienkowym blacie

Okrągła, kwadratowa, prostokątna i owalna – Armatura Kraków KFA poszerza ofertę umywalek nablatowych o 4 modele. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, składające się na kolekcję MARONI produkty charakteryzują się wyjątkowo cienkimi ściankami i wizualną lekkością.

Od kilku sezonów umywalki nablatowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić – w połączeniu z wysokimi, efektownymi bateriami stojącymi pozwalają one tworzyć wysoce estetyczne kompozycje, stanowiące centralny punkt łazienki. W odpowiedzi na potrzeby rynku i zmieniające się preferencje klientów, Armatura Kraków zdecydowała się na udoskonalenie procesów produkcji oraz poszerzenie asortymentu umywalek nablatowych. Ofertę uzupełniły cztery modele wykonane w technologii korundowej. Można dzięki niej uzyskać – przy zachowaniu wszelkich norm trwałości – ceramikę o niezwykle cienkich ściankach. Co więcej, wytworzone tym sposobem produkty nie deformują się podczas wypalania, gwarantując tym samym idealne dopasowanie podstawy do blatu.

Kolekcje tworzą umywalki: prostokątna i owalna o długości 50 cm, okrągła o średnicy 40 cm oraz kwadratowa – 38×38. Różnorodność form pozwala dopasować model do metrażu, wystroju i wyposażenia łazienki. Dzięki drobiazgowej kontroli całego procesu wytwarzania, mającego miejsce w zakładzie w Radomiu, pewna jakości swego produktu Armatura Kraków daje na niego 10 lat gwarancji.

Baterie nablatowe MARONI:
• Kwadratowa 38 cm
• Okrągła 40 cm
• Owalna 50 cm
• Prostokątna 50 cm

A to już wiesz?  Wilgoć? Nie ma problemu!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy