Wiadomości branżowe

System TYTAN – polski żołnierz przyszłości. Podpisanie umowy ramowej

W czwartek, 26 czerwca 2014 roku o godz. 15:30 w siedzibie PCO S.A. w Warszawie, odbędzie się uroczyste podpisanie umowy na pracę rozwojową oraz umowy ramowej na dostawy systemu TYTAN dla Sił Zbrojnych RP.W spotkaniu połączonym z briefingiem prasowym weźmie udział sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Czesław Mroczek oraz przedstawiciele PCO S.A. W trakcie podpisania umowy odbędzie się prezentacja dotychczasowych

W czwartek, 26 czerwca 2014 roku o godz. 15:30 w siedzibie PCO S.A. w Warszawie, odbędzie się uroczyste podpisanie umowy na pracę rozwojową oraz umowy ramowej na dostawy systemu TYTAN dla Sił Zbrojnych RP.

W spotkaniu połączonym z briefingiem prasowym weźmie udział sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Czesław Mroczek oraz przedstawiciele PCO S.A. W trakcie podpisania umowy odbędzie się prezentacja dotychczasowych prac oraz koncepcji systemu TYTAN.

Inspektorat Uzbrojenia zakończył negocjacje dotyczące realizacji pracy rozwojowej pn. “Zaawansowane Indywidualne Systemy Walki pod nazwą TYTAN” oraz negocjacje związane z podpisaniem umowy ramowej na dostawy elementów systemu dla Sił Zbrojnych.

Jednoczesne podpisanie umowy na pracę rozwojową oraz umowy ramowej na dostawy jest warunkiem koniecznym do kontynuowania procesu pozyskiwania Zintegrowanych Indywidualnych Systemów Walki TYTAN.

Negocjacje prowadzone były z konsorcjum złożonym z 13 podmiotów reprezentujących polski potencjał obronny, z PCO S.A. jako liderem. W składzie konsorcjum, oprócz zakładów polskiego przemysłu obronnego, znajdują się także instytuty naukowo – badawcze oraz Wojskowa Akademia Techniczna.

Umowy zostaną zawarte w siedzibie PCO S.A. 26 czerwca 2014 roku w Warszawie (ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28).

Akredytacje dla przedstawicieli mediów, wyłącznie drogą elektroniczną do 26 czerwca br. do godz. 10.00 prowadzi Departament Prasowo-Informacyjny MON. W zgłoszeniu przesyłanym na adres: [email protected] prosimy podawać imię i nazwisko, nazwę redakcji oraz numer legitymacji prasowej lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.  

Akredytowanych dziennikarzy prosimy o przybycie na teren PCO S.A. w dniu 26 czerwca br. do godz.15.00.

W PCO S.A. opiekę nad mediami zapewnia Aleksandra Celer: tel. +48 784 449 664, e-mail: [email protected]


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło PCO S.A. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jest lista gmin do konsultacji społecznych w ramach konkursu PZU Trasy Zdrowia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy