BIZNES Ubezpieczenia

Vienna Life dba o bezpieczeństwo w czasach pandemii

Data publikacji: 2020-05-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Vienna Life dba o bezpieczeństwo w czasach pandemii
Kategoria: BIZNES, Ubezpieczenia

Vienna Life podejmuje działania mające zapewnić bezpieczeństwo pracowników i klientów w czasie trwania epidemii COVID-19.

Vienna Life dba o bezpieczeństwo w czasach pandemii BIZNES, Ubezpieczenia - Vienna Life podejmuje działania mające zapewnić bezpieczeństwo pracowników i klientów w czasie trwania epidemii COVID-19.

Vienna Life podejmuje działania mające zapewnić bezpieczeństwo pracowników i klientów w czasie trwania epidemii COVID-19. Informowanie o tym, co ważne, możliwość zdalnego zarządzania posiadanymi produktami oraz elektroniczny obieg i autoryzacja dokumentów to odpowiedź firmy na bieżące wyzwania.

 

Bezpieczny dostęp do informacji i produktów

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów jest dla Vienna Life wartością nadrzędną, dlatego firma włączyła się w akcję #zostańwdomu. Klienci Vienna Life mają pełen dostęp do swoich produktów zdalnie – dzięki serwisowi online oraz aplikacji mobilnej. Vienna Life Online pozwala m.in. sprawdzić przebieg inwestycji, zarządzać przyszłymi składkami
i aktywować nowe usługi. Z kolei bezpłatna aplikacja Vienna Life (na iOS i Android) pozwala w każdej chwili sprawdzić m.in. skład portfela inwestycyjnego, historię rachunku czy aktualne notowania funduszy. Do dyspozycji klientów niezmiennie pozostają także agenci oraz infolinia.

Vienna Life przekazuje też swoim klientom bieżące informacje o sytuacji rynkowej. Firma organizuje dla nich webinary i szkolenia. Ponadto na stronie internetowej oraz w kanałach social media publikowane są bieżące komentarze rynkowe, przygotowywane przez zespół zarządzający. Dzięki temu klienci, bez wychodzenia z domu, zyskują stały dostęp do najważniejszych informacji, co jest szczególnie ważne w tak dynamicznie zmiennych okolicznościach.  

Pomocne narzędzia zawsze pod ręką i bez wychodzenia z domu

W dobie licznych wyzwań wszelkie udogodnienia pozwalające oszczędzić czas są na wagę złota. Dlatego Vienna Life udostępnia swoim klientom szereg bezpłatnych narzędzi, które mogą usprawnić zdalne zarządzanie portfelem. Należy do nich m.in. FundAlert, czyli monitoring funduszy dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu lub możliwości, by stale śledzić notowania i bezzwłocznie reagować na dynamiczne zmiany rynkowe.

Z kolei inPlus to rozwiązanie, które pozwala łagodzić negatywny wpływ niepewnych okresów rynkowych, w czasie wzrostu dając jednocześnie szansę na zysk. Dzięki niemu podejmowanie istotnych decyzji można zlecić ekspertom, stale monitorującym sytuację na rynku.

Rebalancing pomaga natomiast klientom kontrolować poziom ryzyka ich inwestycji. W zależności od preferencji klienta, co kwartał, pół roku lub co rok narzędzie automatycznie dokona transferu środków pomiędzy funduszami, tak aby struktura portfela pozostała bez zmian. Pozwala to sprawnie
i konsekwentnie realizować długoterminowe cele inwestycyjne.

Ponadto zawieranie nowych umów z Vienna Life jest możliwe z wykorzystaniem internetu. Dzięki platformie eWniosek można elektronicznie podpisać umowę, a komplet dokumentów trafia na skrzynkę e-mailową klienta. Autoryzacja odbywa się za pomocą wdrożonego już w 2019 roku
e-Podpisu, stanowiącego zaawansowaną i bezpieczną formę elektronicznej autoryzacji dokumentów. Vienna Life była pierwszą firmą na rynku, która wdrożyła takie rozwiązanie.    

 

Pamiętamy o pracownikach

Vienna Life, w tym trudnym czasie, dba także o swoich pracowników. Firma wdrożyła rozwiązania, zapewniające im bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalające bez przeszkód realizować zawodowe obowiązki. Pracownicy pracują zdalnie, a firma dostarcza im wielu przydatnych narzędzi komunikacyjnych, umożliwiających zarówno wykonywanie codziennych zadań, jak i utrzymywanie dobrych relacji wewnątrz firmy. Vienna Life dba także o możliwości rozwoju, zapewniając pracownikom webinaria i szkolenia. Z myślą o tych, którzy z jakichś względów muszą pojawić się
w biurze dokonywana jest codzienna dezynfekcja powierzchni oraz udostępnione są rękawiczki i maseczki ochronne oraz środki odkażające.  

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Vienna Life dba o bezpieczeństwo w czasach pandemii BIZNES, Ubezpieczenia - Vienna Life podejmuje działania mające zapewnić bezpieczeństwo pracowników i klientów w czasie trwania epidemii COVID-19.
Hashtagi: #BIZNES #Ubezpieczenia

hastagi na stronie:

#vienna life

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Ubezpieczenia